Romantické plavby po Vranovské přehradě

Pronájem luxusního člunu

Soukromá plavba na lodi po Vranovské přehradě. Uspořádejte si s námi jedinečný zážitek na privátní lodi Silver Yacht 525 s elektromotorem ePropulsion Navy 6.0. Zažijete výletní plavbu na Vranovské přehradě dle Vaší představy. V případě zájmu, máme pro Vás zajištěn malý catering s obsluhou. Na lodi je možná výzdoba pro oslavence. Klienti, kteří budou chtít, si zkusí kormidlování a naučí se vázat uzly, jež se na lodi používají. Po celou dobu Vaší plavby je na palubě přítomná obsluha lodi s příslušným oprávněním.

Plavbu můžete také věnovat ve formě dárkového voucheru pro Vaše nejbližší.

silveryacht

silveryacht

Ceny pronájmu pro rok 2024

 • hodinová sazba 3 950,- Kč při dvou hodinách plavby a více
 • hodinová plavba 5 450,- Kč
 • celodenní plavba all inclusive 19 950,- Kč
silveryacht

V ceně pronájmu je zahrnuto

Pronájem lodě Silver Yacht 525 pro soukromou výletní plavbu, služba kapitána, balená voda, případné přístavní poplatky, palivo, DPH.

Počet osoby za plavby

5 osob + kapitán

Objednat pronájem luxusního člunu

boysplaynice

Vyhlídkové plavby lodí

Vyhlídkové plavby lodi po Vranovské přehradě. Uspořádejte si s námi jedinečný zážitek na privátní lodi Silver Yacht 525 s elektromotorem ePropulsion Navy 6.0 Evo. Zažijete výletní plavbu na Vranovské přehradě dle Vaší představy. V případě zájmu, máme pro Vás zajištěn malý catering s obsluhou. Na lodi je možná výzdoba pro oslavence. Klienti, kteří budou chtít, si zkusí kormidlování a naučí se vázat uzly, jež se na lodi používají. Po celou dobu Vaší plavby je přítomen na palubě kapitán s příslušným oprávněním.

Ceny pronájmu pro rok 2024

 • hodinová sazba 3 950,- Kč při dvou hodinách plavby a více
 • hodinová plavba 5 450,- Kč
 • celodenní plavba all inclusive 19 950,- Kč

Plavbu můžete také věnovat ve formě dárkového voucheru pro Vaše nejbližší.

Objednat vyhlídkovou plavbu lodí

Vranovská přehrada

Specifikace plavidla

Motorový člun Silver 525 od společnosti Silver Yacht, výrobce lodí z polyesterovo-sklolaminovaných materiálů, je navržen s myšlenkou na luxus a pohodlí posádky.

Pohovku na přídi lze snadno přeměnit na pohodlné lehátko. Stínění zajišťuje stříška biminy a příďové cabrio. Model má lednici a toaletu. Díky široké konzoli řízení a velké pohovce má posádka dostatek pohodlí.

Několik odkládacích přihrádek poskytne místo pro vybavení pro 5 osob, pro které je zajištěn prostor pro pohodlné cestování. Loď byla vyrobena tak, aby myslela na luxusní rodinnou relaxaci. Loď je certifikována CE, což zaručuje bezpečnost, odolnost a nabízí velmi vysokou kvalitu zpracování.

Člun je poháněn přívěsným elektrickým motorem společnosti ePropulsion serie Navy o výkonu 9.9 koní. Maximální rychlost lodi je 12.8 km/h. Dojezd na jedno nabití je dle rychlosti až 72 km.

Napájení motoru zajišťují dvě moderní lithium-železofosfátová baterie 48V řady E s celkovou kapacitou 8kWh.

Technické informace

 • Model: Silver Yacht 525
 • Délka: 5.10 m
 • Šířka: 2.05 m
 • Motor: ePropulsion Navy 6.0 Evo
 • Výkon: 9.9 HP
 • Zdroj: 2x baterie 4096 Wh

silveryacht

Kontaktní informace

Kanceláře

Babák Office, Jana Babáka 2733/11,
Královo Pole, 612 00 Brno

Fakturační údaje

Tristar promotion s.r.o.
IČ: 27669785, DIČ: CZ27669785
Ježkova 1054/10, Žižkov, 130 00 Praha 3
spisová značka: C 151266,
vedená u Městského soudu v Praze

Kapitán

Mgr. Petr Hekerle
+420 777 111 467
kapitan@plavba-lodi-vranov.cz

Podmínky rezervace

Pronájem člunu je dostupný pouze v letní sezóně od června do srpna. Rezervaci plavidla provádějte minimálně den předem a to telefonicky nebo formou e-mailu u kapitána lodi. Nástupním místem je Vranovská Pláž, plovoucí bar Pařník nebo Camp Bítov. Platba je možná pouze v hotovosti při nalodění.